Ampulky, „malá“ tajná starostlivosť o pleť

AMPULKY – koncentráty účinných látok

  • Silnejšie ako séra s vysokými koncentráciami účinných látok, ktoré môžete aplikovať pri špecifických problémoch s pleťou.
  • Môžu byť dôležitou súčasťou Vašej bežnej starostlivosti o pleť a budú mať obrovský vplyv na to, ako vaša pleť bude vyzerať.
  • Odporúča sa ich používať predtým, ako nanesiete na tvár sérum alebo krém.

Vysoká koncetrácia látok

Prípravky sú označené ampulkami, ak obsahujú veľmi vysoké koncentrácie účinnej látky, ktorá obnoví, upraví alebo regeneruje pleť v relatívne krátkom čase.

Vzhľadom na túto vysokú koncentráciu ampulky sú v menšom balení. Niekedy stačí kvapka alebo dve, aby ste videli výsledky. Koncentráty v ampulkách sa ľahko absorbujú do pokožky.

Ako používať ampulky?

Pridajte ich do svojej bežnej starostlivosti o pleť. Obsah ampulky aplikujte ľahkou masážou na tvár. Používajte to v tomto poradí:

TONER → AMPULKA →  SÉRUM → A NAKONIEC HYDRATAČNÝ KRÉM

Ampulka by sa mala dostať medzi váš toner a sérum. Sérum môžete tiež preskočiť, ak máte pocit, že je to pre vašu pleť príliš veľa.

Čo by ste mali urobiť pred použitím ampulky?

Prvým krokom je poriadne vyčistiť pleť predtým, ako použijete obsah ampulky na maximalizáciu jej prínosov. Mŕtve kožné bunky na povrchu kože môžu brániť vstrebávaniu!

Kedy začať používať ampulky?

Ak chcete zaradiť ampulky do Vašej starostlivosti o pleť, existujú ampulky, ktoré sú vhodnejšie pre určité vekové skupiny. Samozrejme, ampulky sú skvelé na poškodenú pleť, ale ich používanie predtým, ako sa poškodí, je skvelým spôsobom, ako si udržať krásnu a zdravú pleť.

Ako dlho používať ampulky?

Je jednoduchý spôsob, ako sa pozerať na ampulky. Ide o špeciálnu výživu alebo kúru pre pleť, ktorá sa používa na konkrétne časové obdobie. Ako často je potrebné používať ampulky, tak do značnej miery závisí od stavu vašej pokožky.

Ako aplikovať ampulky?

V skutočnosti nemusíte používať obsah ampulky na celú tvár. Sú to koncentráty, takže v závislosti na čo sú zamerané, môžu byť aplikované priamo na cieľovú oblasť, ktorú sa pokúšate ošetriť. Ak máte konkrétny problém, tak na jeho vyriešenie budú ampulky ideálne. Je tu riziko zvýšenej citlivosti pokožky pri prvom použití ampulky kvôli vysokej koncentrácii látok. Ak prvýkrát použijete ampulku, aplikujte potom hydratačný krém!

Elixíry krásy PURE PERFECTION

Štandardné ošetrenie tváre jednoducho očistí povrch pokožky. Pleťové ampulky PURE PERFECTION sú určené na ošetrenie špecifických stavov pleti (suchá pleť, vrásky, unavená pleť bez tónu … ).

PURE PERFECTION pleťové ampulky sú vhodné na úpravu pleti, účinnú výživu, hydratáciu a regeneráciu pokožky.

Viac informácii >>

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie