COSMETICI MAGISTRALI

Cosmetici Magistrali je exkluzívna talianska kozmetika vytvorená s jediným cieľom, a to splniť potreby Vašej pleti. Potrebuje hydratáciu, starostlivosť alebo ochranu? Celá rada ponúka produkty s fyto efektom založené na účinných a prírodných látkach získaných pomocou patentovaných biotechnologických postupov.

Ak chcete perfektnú pleť, Cosmetici Magistrali splní Vaše požiadavky.

Čistiace kúry

Čistenie pleti je veľmi dôležitá denná rutina.  Zrána prebudíte Vašu pleť a pripravíte ju na celý deň. Večer odstránite nečistoty a stopy po líčení, ktoré sa denne ukladajú na pleti.

Prípravky Cosmetici Magistrali sú v rôznych kozmetických formách (pleťová voda, gél) ako odpoveď na odlišné potreby, ktoré rešpektujú pH Vašej pleti bez toho, aby ju dráždili.

Hydratácia pleti

Hydratačná línia JALURONIUS na redukciu vrások obsahuje kyselinu hyalurónovú BIO pôvodu, ktorá udržuje konštantnú vlhkosť povrchu pleti, čo prispieva k jej pružnosti a tónu. Prípravky sú vytvorené ako odpoveď na špecifcké potreby hydratácie pleti. Sú vytvorené na báze aktívnych biotechnologických a prírodných látok s vysokou koncentráciou. Poskytujú rôznym druhom pleti okamžitú trvácu pohodu a súčasne istotu, že svojej pleti výrazne pomôžete.

Anti-age kúry

Je možné zredukovať stopy, ktoré na pleti zanechal čas a predchádzať ich tvorbe pomocou aktívnych látok prírodného pôvodu? Odpoveď je ÁNO.

S vekom prvé vrásky a nedokonalosti sa stávajú viditeľnejšie. ÉTAS produkty hlbkovo hydratujú pleť a obnovujú jej elasticitu. Sú vhodné pre rôzne typy zrelej pleti a odlišných potrieb ochrany. Dokonalé spojenie s vedeckými poznatkami.