Pure Perfection – Hydratačný lifting / Efekt ampuliek môžete pozorovať takmer okamžite. Pleť ostane /v dobrom/ doslova ako NAFÚKNUTÁ, poznáte to, taký ten vizuálny dojem, keď sa zrazu pleť vypne, „napije, napapá“ a všetky fuj blé vrásky sú aspoň o polovicu menej viditeľné. A to všetko bez akéhokoľvek pocitu diskomfortu – pleť neťahá, nie je začervenaná ani nič podobné! Takže v konečnom dôsledku po doužívaní celej kúry môžem zodpovedne vyhlásiť, že ampulky skrátka plnia to, čo sľubujú a moja spokojnosť je maximálna.

Pozn.: Celú jej recenziu si môžete prečítať na jej blogu. Kliknite TU >>

Veľmi pekne ďakujem, že som mohla testovať ampulky Pure Perfection - Hydratačný lifting podľa svojho výberu. Som veľmi spokojná s výrobkom. Od prvého použitia pokožka na tvári je krásne napnutá, hydratovaná, aj farba tvári je živšia. Ampulky majú príjemnú vôňu aj konzistenciu. Nepremasťujú tvár a hlavne neupchávajú póry.

Natália M.

Pozn.: O jej skúsenosti s ampulkami sa môžete prečítať na jej blogu. Kliknite TU >>

 

Dobrý deň, vyskúšala som Váš produkt Pure Perfection - Zjednotené zosvetlenie, určený pre zjednotené zosvetlenie pleti. Kedže mám dlhodobo problémy s nerovnomerne tónovanou pleťou, po tyždňovej kúre som bola milo prekvapená, že moja pleť pôsobí sviežejšie, tónovanie je tiež mierne zjednotené.

Júlia L.

 

Po aplikácii tinktúry Pure Perfection - Výživa proti vráskam zostala moja pokožka vláčna. Počas kúry sme absolvovali výlety na horách, tak som bola dosť opálená a olej-tinktúra mi nestačili na premastenie. Musela som kombinovať. Každopádne som bola spokojná, pretože mam citlivú pokožku, ale pocit po aplikácii som mala výborný. 

Zuzana D.

Vyskúšala som ampulky Pure Perfection - Zjednotené zosvetlenie na unavenú a nerovnomerne tónovanú pleť a moje pocity sú dobré. Hneď po aplikácií som mala tvár napnutú ale príjemne a drobné jazvičky sa trocha stiahli. Ďakujem za možnosť vyskúšať niečo nové.

Erika Š.