ROZŽIARTE SVOJU PLEŤ BEZ ŠKVŔN

Máte pigmentové škvrny?  Zdajú sa Vám bolestivé peelingy a mrazenie dusíkom? SkinMedical Vám prináša sofistikované riešenie problému na báze biotechnológií, bez bolestí, bez stresu…

Pigmentové škvrny sa objavia  nečakane, pôsobia škaredo a robia nás staršími. Spúšťacími faktormi môže byť nadmerné a nechránené slnenie (solárne škvrny), škvrny vzniknuté počas tehotenstva alebo antikoncepčnej terapie, v dôsledku dermatologickej liečby akné a u starších ľudí (senilné škvrny).

DISCROMIA CONTROL SERUM je rýchlo vstrebateľné sérum s intenzívnym zosvetľujúcim účinkom na ošetrenie pigmentových škvŕn. Aplikujte raz alebo dvakrát denne po vyčistení pleti. Rovnomerne nanášajte malé množstvo na pleť a následne použite krém na tvár. Počas dňa je doporučené používať ochranu proti slnečnému žiareniu (SPF 50). Pre najlepšie výsledky používajte v kombinácii s ÉTAS CONTROL SPF 50.

Nestačí zredukovať škvrny, ale je nevyhnutné zabrániť výskytu nových. ÉTAS CONTROL SPF 50 je ochranné fluidum na prevenciu a starostlivosť o pleť s vráskami a pigmentovými škvrnami. Naneste rovnomerne ráno na vyčistenú, suchú pokožku, vyhnite sa okoliu očí. Pleť je chránená na dennej báze.

 KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ O DOKONALÚ PLEŤ 

Chcete zjemniť pleť so škvrnami, mať jasnú a zdravú pleť? Vyskúšajte komplexné ošetrenie Cosmetici Magistrali – 3 špecifické produkty (Discromia Control Sérum + Étas Control SPF 50 + Étas Tempo), ktorých výsledným efektom pri spoločnom používaní je zdravá pleť a kompaktné sfarbenie.

Pri zmene ročného obdobia a po slnečnom lete Vaša pleť dostáva zabrať. Pleť je unavená a nerovnomerne tónovaná a objavia sa pigmentové škvrny.

PURE PERFECTION AMPOLLE – ZJEDNOTENÉ ZOSVETLENIE je intenzívna 2-týždňová kúra v ampulkách vhodná pre pleť, aby získala svieži odtieň a jej nedokonalosti boli minimalizované.

Koncentrované ošetrenie s okamžitým 1,5%-ným rozjasňujúcim komplexom. Peptidy z ďateliny bielej pomáhajú stimulovať mikrocirkuláciu v pleti a podporujú jej okysličenie. Dodáva pleti nový jas a pomáha čeliť anti-šedému efektu. Kombinácia antioxidantov z ovocia (lieskový olej, olej zo semienok melóna,  výťažok z Noni citrusolistej, jabĺk a citrusových plodov) prispieva k zvýšeniu dokonalosti pleti. Pleť je svieža a jej nedokonalosti budú minimalizované.

Použitie: Aplikovať ľahkou masážou na vyčistenú a suchú pleť tváre, krku a dekoltu. Obsah fľaštičky postačí na minimálne 2 aplikácie po dobu 14 dní. Ideálne použiť večer na čistú a suchú pleť a jemne vmasírovať.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie